Konaklama Bilgileri

River Boutique Hotel'de 10'u standart 4'ü superior olmak üzere iki adet oda çeşidi bulunmaktadır. Odalarımızın içerisini kendinizi evinizde hissetmeniz üzerine dizayn ettik.Standart odalarda harika Manavgat Nehri manzarası ve laminant ile döşenmiş zemin, split klima, direkt telefon, mini buzdolabı, uydu yayınlı LCD televizyon, saç kurutma makinesi, duş veya küvetli banyo ve tuvalet, bornoz, makyaj aynası ve balkon bulunmaktadır. Superior odalarda ise  standart oda özelliklerine sahip olup daha büyük bir odadan oluşur. Laminant zemin, split klima, direkt telefon, günlük kişi başı şişe su 0,5 litre ile doldurulan mini buzdolabı, uydu yayınlı LCD TV, duş veya küvetli banyo ve tuvalet, bornoz, saç kurutma makinesi, makyaj aynası ve balkon bulunur.

Yiyecek Bilgileri

River Boutique Otel konuklarımıza ve dışarıdan gelen müşterilerimize restaurantı ile hizmet vermektedir. Türk ve dünya mutfağının seçkin seçmelerinin menumüzü oluşturduğu restaurantımızda ırmak manzarasına karşı serinletici içeceklerimizden de içebilirsiniz. Ayrıca otel konuklarımıza sabah açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri 

 Antalya River Boutique Hotel'de Manavgat merkezde bulunduğundan dolayı merkezdeki her türlü aktivite,bot turları,Manavgat köprüsü,Manavgat şelalesi gibi aktiviteleri zaman sorunu olmadan istediğinizde ve rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Çayın üzerine kurulmuş cafemiz ile sıcak yaz günlerinin hoş serinliğini keşfedeceksiniz.Otel Manavgatın merkezi yerinde olduğundan, park yerlerimizin rahatlığından,ırmak manzarası ve serinliğinden dolayı toplantı için idealdir.